Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hamilelikte çatlak problemi yaşadınız ?

Hanife.kurt

Yeni Üye
SMS Onaylı
Merhaba kızlar hamilelikte çatlak problemi yaşadınız mı ? Çatlağı gidermek için ne yaptınız ?

Çatlarsanız üzülmeyin bebek doğduktan en geç 6 ay sonra fraksiyonel lazer tedavisi yaptırın. İyi bir cilt doktoruna ama 3-5 seansa geçiyor.

Bol sıvı alımı, masaj.Susam ya da kakao yağı ile duş sonrası tüm vücudu yağlamak. İlaveten memeler karın kalçalar ve kasıklara birtakım kremler ile 12. Haftadan itibaren günde 2 kez krem sürmek.Bazen tüm bu tedbirlere rağmen olabiliyor ama en azından daha az oluyor. Sevgiyle kalınız

Ben de çatlama hiç olmadı Johnson's Baby bebek yağı banyodan sonra normal zamanlarda kullandım hiç bişey olmadı çatlama falan hiç yok.

arkadaslar bu vucut yapisiyla alakali ne yaparsaniz yapin catlayacaksa catliyor benim bir suru sey kullandim.doktora sordugumda doku sertligin var her turlu catlar dedi dogumdan sonra kayboldu ilginc😂

Kızım suan 23 aylik ve bende 38 haftalık hamileyim.cok şükür hic olmadı yani olmasin diyede bi kaygım olmamisti ama şans mi diyim ne diyim herkesin vücudu bir degil ben sadece kizimdada oglumdada banyodan sonra dalinin yagini sürdüm baska birsey kullanmadım

Ben çatlama hiç olmadı Johnson's Baby bebek yağı banyodan sonra normal zamanlarda kullandım hiç bişey olmadı çatlama falan hiç yok

8 ay oldu doğum yapalı ve gram çatlağım olmadı hiç birşeyde kullanmadım demem oki vücut yapısıyla alakalı

tatlı badem yağı 25. haftadan itbaren her akşam masaj yaparak

Vücut yapsiyla alakaliymis tamamen.Genetik yani.Ben herşeyi kullandım Bolu'da su içtim ama 30.haftada çatlakların oluştu şuan 32 haftalık hamileyim umarım dahada artmaz

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.