Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eşimden gizli nasıl korunabilirim ?

ayca_sahin

Yeni Üye
SMS Onaylı
Kızlar yeni evliyim ve açıkcası ilk bikaç sene çocuk düşünmüyorum ama eşimde çocuk hastası napmalıyım hiç bilmiyorum.eşim korunmak istemiyor ama bende nasıl korunacağımı blmiyorum.Eşimden gizli nasıl korunabilirim yardım eder misiniz?

valla canım ben evli olmadan önce biz kocamla ilişkiye girmiştik o zamanlar geri çekilme yöntemini kullanıyorduk evlendiğim gece bunu yapmadı şuan hamileyim kelin ilacı olsa kendi başına anlayacağın😞

aylık iğne kullanıyorum bende kocamda gizli napayım benimkide çocuk hastası bende bunu buldum

ben kadın kondomlarıda var onu kullanıyorum ama sana bu olmaz tabii eşin anlar😞

doğum kontrol hapları var onları kullanabilirsin ama eşine çaktırmaddan tabii🙂

milletin eşi çocuk ister bide durum tam tersi ben istiyorum o istemiyor😕

kocan korunmasada sen korunabilirsin aile planlaması var hastanelerde yada sağlık kurulusarında onlar sana yardımcı olur

canım bence kaçısın yok elinde sonunda olacaksın karsı koyma bosver ha sımdı ha bır yıl sonra

bence kafadan iş yapma git güzelce bi kadın doğum doktoruna o sana en doğru korunma yontemini soyler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.